Success Dental Company

  • Chiny Success Dental Company profil firmy
  • Chiny Success Dental Company profil firmy
  • Chiny Success Dental Company profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Azji wschodniej, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: Dedeco, ELA, Tiger Instrument, Sanxin
Ilość pracowników: 100~150
Rok założenia: 1978
pc Export: 70% - 80%

Wprowadzenie

Success Dental Company dostarcza produkty dentystyczne od użytku laboratoryjnego do zastosowań klinicznych. Firma ma siedzibę w Hongkongu, gdzie znana jest jako miasto wolnego handlu. Nasza fabryka znajduje się w Dongguan. Firma została znaleziona w latach 70. i zawsze była najlepszą firmą wśród wszystkich konkurentów. Po kilku latach Success Dental Company rozszerzyła swoją działalność na różne części Chin i wyznacza punkt sprzedaży w dużych miastach.

Success Dental zapewnia klientom najwyższą jakość dostępną na rynku w najbardziej konkurencyjnej cenie. Od kliniki do materiałów laboratoryjnych, narzędzi i maszyn.

Pod przywództwem pana Henry Lama sztaby zawsze są przekonane, że klienci są w ich najlepszym interesie. Tak więc Success Dental Co nie tylko rozwija się każdego dnia, ale także głód satysfakcji ze strony klientów. To powody, dla których wiele lokalnych i zagranicznych dużych firm stomatologicznych i klientów marek wybiera Success Dental Company.

Historia

Firma ma siedzibę w Hongkongu, gdzie znana jest jako miasto wolnego handlu. To związana fabryka znajduje się w Dongguan. Firma została znaleziona w 1970 roku

i zacznij rosnąć od tego czasu. W latach 80. firma Success Dental Company rozszerzyła swoją działalność w różnych częściach Chin i wyznacza punkt sprzedaży w dużych miastach.

W 2010 r. Firma Success Dental przejęła Sanxin Dental Alloy Manufacture i rozpoczęła eksport produktów za granicę. Od tego czasu Success Dental Company współpracuje już z wieloma dystrybutorami na całym świecie, w tym z Indiami, Pakistanem, Iranem, Filipami, Malezją, Jemenem, Boliwią i wieloma innymi.


Pod kierownictwem pana Henry Lam, Success Dental Company nie tylko rozwija się każdego dnia, ale także głód satysfakcji ze strony klientów. To powody, dla których wiele lokalnych i zagranicznych dużych firm stomatologicznych wybiera firmę Success Dental Company.

Usługa

Success Dental Company oferuje różnorodne materiały i sprzęt dentystyczny. Sukces Dental skupia się na dostarczaniu klientom najlepszego produktu, który jest obecnie dostępny na rynku w najniższej możliwej cenie.


Success Dental jest autoryzowanym dealerem marek takich jak Dedeco, ELA, Ugin, Edenta, Sanxin itd.


Success Dental zapewnia także stop dentystyczny do dentystycznych odlewów laboratoryjnych.

Nasz zespół

Każdy pracownik naszej firmy jest wyjątkowy w swojej dziedzinie zawodowej i gotowy do pomocy na życzenie!

Zostaw wiadomość