Success Dental Company

Lepsza jakość, uśmiechnij się z łatwością.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Success Dental Company

Orzecznictwo
Sukces jest profesjonalnym manuafacturer, podoba nam się jakość produktów i dobra obsługa.

—— Jonny

Sukces, jaki osiąga sukces, to najwyższa jakość w porównaniu do ceny, jaką można uzyskać z Chin.

—— Soumil

Jestem dystrybutorem w Indiach. Moi klienci uwielbiają stop, ponieważ stop jest bardzo łatwy w użyciu, a cena i jakość są nie do pobicia.

—— Anuj

Im Online Czat teraz

Success Dental Company

Front firmy
Wystawa w Dubaju AEEDC
Guangzhou Exhibition South Dental

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Dedeco, ELA, Tiger Instrument, Sanxin
Ilość pracowników : 100~150
Rok założenia : 1978
pc Export : 70% - 80%
Success Dental Company dostarcza produkty dentystyczne od użytku laboratoryjnego do zastosowań klinicznych. Firma ma siedzibę w Hongkongu, gdzie znana jest jako miasto wolnego handlu. Nasza fabryka znajduje się w Dongguan. Firma została znaleziona w latach 70. i zawsze była najlepszą firmą wśród wszystkich konkurentów. Po kilku latach Success Dental Company rozszerzyła swoją działalność na różne części Chin i wyznacza punkt sprzedaży w dużych miastach.

Success Dental zapewnia klientom najwyższą jakość dostępną na rynku w najbardziej konkurencyjnej cenie. Od kliniki do materiałów laboratoryjnych, narzędzi i maszyn.

Pod przywództwem pana Henry Lama sztaby zawsze są przekonane, że klienci są w ich najlepszym interesie. Tak więc Success Dental Co nie tylko rozwija się każdego dnia, ale także głód satysfakcji ze strony klientów. To powody, dla których wiele lokalnych i zagranicznych dużych firm stomatologicznych i klientów marek wybiera Success Dental Company.

Firma ma siedzibę w Hongkongu, gdzie znana jest jako miasto wolnego handlu. To związana fabryka znajduje się w Dongguan. Firma została znaleziona w 1970 roku

i zacznij rosnąć od tego czasu. W latach 80. firma Success Dental Company rozszerzyła swoją działalność w różnych częściach Chin i wyznacza punkt sprzedaży w dużych miastach.

W 2010 r. Firma Success Dental przejęła Sanxin Dental Alloy Manufacture i rozpoczęła eksport produktów za granicę. Od tego czasu Success Dental Company współpracuje już z wieloma dystrybutorami na całym świecie, w tym z Indiami, Pakistanem, Iranem, Filipami, Malezją, Jemenem, Boliwią i wieloma innymi.


Pod kierownictwem pana Henry Lam, Success Dental Company nie tylko rozwija się każdego dnia, ale także głód satysfakcji ze strony klientów. To powody, dla których wiele lokalnych i zagranicznych dużych firm stomatologicznych wybiera firmę Success Dental Company.

Success Dental Company oferuje różnorodne materiały i sprzęt dentystyczny. Sukces Dental skupia się na dostarczaniu klientom najlepszego produktu, który jest obecnie dostępny na rynku w najniższej możliwej cenie.


Success Dental jest autoryzowanym dealerem marek takich jak Dedeco, ELA, Ugin, Edenta, Sanxin itd.


Success Dental zapewnia także stop dentystyczny do dentystycznych odlewów laboratoryjnych.

Każdy pracownik naszej firmy jest wyjątkowy w swojej dziedzinie zawodowej i gotowy do pomocy na życzenie!

Szczegóły kontaktu
Success Dental Company

Osoba kontaktowa: Miss. Amy

Tel: 86--13826542620

Faks: 86-755-25579270

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!